Sileesuonkatu 38
33330 Tampere

Y-tunnus: 0734620-7

Tilaukset ja tarjouspyynnöt:
linjateras@linjateras.fi

Vaihde:
+358 3 342 4600

Tekemässä tilausta?
Täytä tilauslomake ja työmääräin

Toimihenkilöt


Tero Viitanen

Toimitusjohtaja
tero.viitanen@linjateras.fi
+358 40 521 5183

Marko Sarjanoja

Laatupäällikkö
marko.sarjanoja@linjateras.fi
+358 50 387 0005

Juha Tuominen

Tuotantopäällikkö
juha.tuominen@linjateras.fi
+358 44 076 6374

Aleksandr Niukkonen

Tuotannonsuunnittelu
tuotannonsuunnittelu@linjateras.fi
+358 40 091 6334

Lauri Suontausta

Asiakkuuspäällikkö
lauri.suontausta@linjateras.fi
+358 44 579 4377

Mikko Rissanen

Logistiikkapäällikkö
logistiikka@linjateras.fi
+358 40 354 7505

Saila Kuivila

Toimistopäällikkö
saila.kuivila@linjateras.fi
+358 40 063 8677

Joni Lammassaari

Kunnossapitovastaava
joni.lammassaari@linjateras.fi
+358 40 765 1881

Juho Hautojärvi

Prosessivastaava
juho.hautojarvi@linjateras.fi
+358 40 822 4927

Mika Koivisto

Logistiikka- Ja Varastomies
linjateras@linjateras.fi
+358 50 560 1358

(Aloittaa 20.12.2021)

Tavaran vastaanotto ja tuotanto


Tavaran vastaanottomme on avoinna arkisin
klo. 07.00 – 15.30

Logistiikkapäällikkömme Mikko Rissanen palvelee teitä lähtevien tavaroiden nosto-oven läheisyydessä.

Normaalien aukioloaikojen ulkopuolella tavaran vastaanotosta ja lastauksesta on sovittava etukäteen.

Tuotantomme palvelee arkisin
klo. 06.00-22.00

Erikseen sovittaessa myös viikonloppuina on mahdollisuus käyttää palvelujamme.