Sileesuonkatu 38
33330 Tampere

Y-tunnus: 0734620-7

Tilaukset ja tarjouspyynnöt:
linjateras@linjateras.fi

Vaihde:
+358 3 342 4600

Tekemässä tilausta?
Täytä tilauslomake ja työmääräin

Linjateräs — Suomein nopein ja modernein pulverimaalaus Tampereelta koko Suomeen

Yhteystiedot


Toimihenkilöt

Tero Viitanen

Toimitusjohtaja
tero.viitanen@linjateras.fi
+358 40 521 5183

Marko Sarjanoja

Laatupäällikkö
marko.sarjanoja@linjateras.fi
+358 50 387 0005

Harri Aalto

Ulkoinen Laatupäällikkö / Auditoinnit
harri.aalto@tulosaalto.fi
+ 358 40 739 9923

Juha Tuominen

Tuotantopäällikkö
juha.tuominen@linjateras.fi
+358 44 076 6374

Aleksandr Niukkonen

Tuotannonsuunnittelu
tuotannonsuunnittelu@linjateras.fi
+358 40 091 6334

Lauri Suontausta

Asiakkuuspäällikkö
lauri.suontausta@linjateras.fi
+358 44 579 4377

Emmi Seppänen

Myyntikoordinaattori
emmi.seppanen@linjateras.fi
+358 40 123 9612

Petri Huhtala

Hankintapäällikkö
hankinta@linjateras.fi
+358 40 123 9212

Mikko Rissanen

Logistiikkapäällikkö
logistiikka@linjateras.fi
+358 40 354 7505

Saila Kuivila

Toimistopäällikkö
saila.kuivila@linjateras.fi
+358 40 063 8677

Annika Ylinen

Laboratorioteknikko
laboratorio@linjateras.fi
+358 400 859 598

Tapio Heikkonen

Prosessivastaava
tapio.heikkonen@linjateras.fi
+358 40 938 2838

Joni Lammassaari

Kunnossapitovastaava
joni.lammassaari@linjateras.fi
+358 40 765 1881

Mika Toivo-Koivisto

Logistiikka- ja varastovastaava
linjateras@linjateras.fi
+358 50 560 1358

Tavaran vastaanotto ja tuotanto


Tavaran vastaanottomme on avoinna arkisin
klo. 07.00 – 15.30

Logistiikkapäällikkömme Mikko Rissanen palvelee teitä uuden palveluhallimme puolella.

Normaalien aukioloaikojen ulkopuolella tavaran vastaanotosta ja lastauksesta on sovittava etukäteen.

Tuotantomme palvelee arkisin
24 tuntia vuorokaudessa

Erikseen sovittaessa myös viikonloppuina on mahdollisuus käyttää palvelujamme.